نتایج جستجو برای عبارت :

پس از 47 سال و با توافق ایران و افغانستان؛ نقشه‌برداری از رودخانه هیرمند مرزی آغاز شد

مدیرکل دفتر رودخانه‌های مرزی و منابع آب مشترک وزارت نیرو و معاون کمیسار آب هیرمند، از مشارکت ایران و افغانستان در نقشه‌برداری از رودخانه هیرمند مرزی پس از گذشت 47 سال از معاهده 1351 هیرمند خبر داد.
مکان نیوز - به گزارش ایلنا از وزارت نیرو، "عیسی بزرگ‌زاده" دراین باره افزود: به دنبال برگزاری بیست و یکمین اجلاس کمیته مشترک کمیساران آب هیرمند در سال‌جاری، معاونان کمیساران آب دو کشور در شهر زابل در خصوص نقشه‌برداری مشترک از رودخانه هیرمند مرزی
روز دوشنبه ۱۱ شهریورماه، زلمای خلیل‌زاد، نماینده ویژه رئیس‌جمهور آمریکا در امور افغانستان، اعلام کرد که ایالات‌متحده و طالبان به توافقی «در اصول» دست یافته‌اند و این توافق منتظر تایید ترامپ است. «نیکول گائوته» در گزارش دوم سپتامبر برای سی‌ان‌ان نوشت: خلیل‌زاد به خبرگزاری طلوع در افغانستان گفت در پیش‌نویس این توافق آمده که ایالات‌متحده ۵ هزار نیروی خود را از ۵ پایگاه در سراسر افغانستان ظرف ۱۳۵ روز خارج خواهد کرد البته این تا زمانی
مقامات آمریکایی اعلام کردند واشنگتن آماده است تا در صورت توافق اولیه با طالبان هزاران سرباز را از افغانستان خارج کند.
به گزارش شریعت نیوز  واشنگتن‌پست امروز جمعه 2 اوت 2019 به نقل از مقامات دولتی آمریکا که نام آنها ذکر نشده، گزارش داد در پی توافق با طالبان واشنگتن نیروهای نظامی خود را از 14 هزار نفر به 8 یا 9 هزار نفر کاهش خواهد داد.
به گفته این مقامات، در مقابل طالبان نیز پذیرفته مذاکرات صلح با دولت افغانستان را آغاز کند. این گفت‌وگوها درباره
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
1) درمورد رسم و رسومات به توافق برسید
2)در مورد نوع و نحوه انجام مراسم ها به توافق برسید
3) در مورد محل زندگی به توافق برسید
( زندگی با خانواده یا منزل مستقل)
4) درمورد حق اشتغال،ادامه تحصیل به توافق برسید
5)درمورد اینکه هزینه های دختر در دوران عقد با پسر است یا خانواده دختر به توافق برسید
6)در خصوص سطح رابطه جنسی در دوران عقد به توافق برسید
7) در مورد مدت زمان عقد تا عروسی به توافق برسید
8)درمورد حجاب و اعتقادات  به توافق برسید
9)در مورد رفت و آمد به ت
عبدالغنی نوری، ولسوال گلران در ولایت هرات گفته، روی اجساد پیدا شده، آثار شکنجه دیده می شود.
شماری از اعضای مجلس نمایندگان افغانستان هم گفته بودند مرزبانان ایرانی، ۴۵ نفر از شهروندان این کشور را که قصد ورود غیر قانونی به ایران داشتند به رودخانه انداخته‌اند. آقای نوری این عدد را ۵۵ نفر اعلام کرده.
ایران ادعای انداختن شهروندان افغان به رودخانه و دست داشتن مرزبانان این کشور در آن را قویا تکذیب کرده است.https://bbc.in/2WdFJvh@Parsa_Night_narrator
#کانال_آوای_شبا
مکان نیوز  - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان قزوین گفت: ۱۵۲ رودخانه در استان وجود دارد که از این تعداد، ۵۶ مورد مطالعه و نقشه برداری شد.
یدالله ملکی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طول رودخانه‌های استان ۲ هزار و ۸۰۰ کیلومتر است که از این میان یک هزار و ۲۰۰ کیلومتر معادل ۵۶ رودخانه مطالعه و نقشه برداری شده است.
وی به تفاهم نامه‌ای با سازمان ثبت اسناد و املاک و مراتع و جنگل‌ها اشاره کرد و گفت: بر اساس این تفاهم نامه
نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان درچارچوب مذاکرات صلح وارد کابل شد.
به گزارش شریعت نیوز  به نقل از آناتولی زلمی خلیلزاد نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان در چارچوب مذاکرات صلح و دیدار با مقامات عالی رتبه این کشور وارد شهر کابل شد.
خلیلزاد با انتشار پیامی در صفحه اینترنتی خود اعلام کرد که امروز سفر خود را با جلسه‌ای با نمایندگان تعیین‌شده از سوی حکومت افغانستان برای پیشبرد گفت‌وگوهای صلح از جمله عبدالسلام رحیمی، رئیس این هیأت و
ویزای افغانستان
برای متقاضیان ویزای توریستی افغانستان در حال حاضر صرفا ویزا با اقامت یکماه صادر میگردد.

مدارک لازم جهت صدور ویزا:

1ـ پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار
2- فورم تکمیل شده درخواست ویزه
3ـ دو قطعه عکس 3/4 رنگی با زمینه سفید
4ـ گواهی سلامت از پزشک مبنی بر عدم ابتلا به امراض مسری

جها کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
خانم شاوردی
03131315505
09129584751
@chalipatravel
سرپرست شرکت آب‌منطقه ای گلستان گفت: رفع مشکل رودخانه‌خواری در این استان نیازمند نقشه‌برداری و کاداستر، تعیین حد بستر و حریم، نشانه‌گذاری و صدور سند است. 
کارگروه ملی مطالبه گری طرح کاداستر، به نقل از ایرنا، سید محسن حسینی در دیدار با فرماندار گرگان اظهار داشت: گلستان ۲ هزار و ۸۵۰ کیلومتر رودخانه دارد که تاکنون هزار و ۳۰۰ کیلومتر از مسیر این رودخانه ها تعیین بستر و حریم و ۶۵۰ کیلومتر نشانه گذاری شد.وی بیان کرد: بدون نقشه برداری، تعیین حد
در کشور افغانستان انواع متفاوتی از گوسفندان وجود دارد . گوسفند نژاد قره قل از مشهورترین گوسفندان افغانستان است .
این گوسفند به طور گسترده در کشور افغانستان پرورش داده می شود . از پوست این گوسفندان برای ساخت کلاه استفاده می شود .
باید گفت که در کشور افغانستان در حدود 30 هزار هکتار زمین به صورت علفزار وجود دارد که از تمامی این مناطق برای پرورش گوسفندان استفاده می شود و دولت هیچ گونه نظارتی بر این علفزارها ندارد .
انواع گوسفندان نژاد افغان :
- گوس
من وهمسرم راضی به طلاق هستیم ودر همه موارد توافق داریم ولی من در مورد چیزهایی که پدرش به نامش کرده توافق ندارم آیا این توافقه ؟

سوالتون واضح نیست.در حالت کلی طلاق توافقی چنانچه از اسمش هم پیداست با توافق طرفین بر شروط تعیین شده از طرف مقابل هست.
زن وشوهر باید درخصوص مهریه نفقه حضانت وملاقات اطفال باهم توافق کنند
منبع: سایت وکالت دادراه
در اطلاعیه یکی از روابط عمومی ها نوشته شده بود"طی توافق به عمل آمده باشرکت ....همکاران می توانند از خدمات مجتمع ...با تخفیف استفاده کنند" ترکیب "طی توافق به عمل آمده .."هم  دور از زبان معیار است و هم به ساده نویسی آسیب زده است . پس باید به جای این عبارت پبچیده و نازیبا از جمله های مشابه و روان استفاده کنیم؛پس از توافق باشرکت ....در پی توافق با شرکت ...با موافقت شرکت...
منبع
https://t.me/qande_parsi/109
رودخانه یک روان آب معمولاً شیرین است، که به سوی یک اقیانوس٬دریاچه، دریا یا یک رودخانه دیگر در حال حرکت است. در برخی شرایط، یک رودخانه به سادگی به داخل زمین جریان می‌یابد یا قبل از رسیدن به یک بدنه آبی دیگر خشک می‌شود. رودخانه‌های کوچک نام‌های دیگری دارند، از جمله: روانه، نهر، جوی، جویبار. هیچ قانون کلی وجود ندارد که بیان کند باید چگونه از یک رودخانه نام برد. بسیاری از نام‌های رودخانه‌ها به علت موقعیت جغرافیایی مخصوص هستند، برای مثا
 صادرات ۴۷۰هزار تُن سیمان به افغانستان
۴۷۰هزار تُن سیمان تولیدی واحد‌های صنعتی خراسان جنوبی به کشور همسایه صادر شد.
 معاون امور صنایع سازمان صمت استان گفت: از آغاز امسال ۹۱۰هزار تُن سیمان در دو کارخانه شهرستان‌های قاین و درمیان تولید شد که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۲۰درصد افزایش دارد.
پارسا افزود: از این مقدار ۴۷۰هزار تن به کشور افغانستان صادر شد
رودخانه یک روان آب معمولاً شیرین است، که به سوی یک اقیانوس٬دریاچه، دریا یا یک رودخانه دیگر در حال حرکت است. در برخی شرایط، یک رودخانه به سادگی به داخل زمین جریان می‌یابد یا قبل از رسیدن به یک بدنه آبی دیگر خشک می‌شود. رودخانه‌های کوچک نام‌های دیگری دارند، از جمله: روانه، نهر، جوی، جویبار. هیچ قانون کلی وجود ندارد که بیان کند باید چگونه از یک رودخانه نام برد. بسیاری از نام‌های رودخانه‌ها به علت موقعیت جغرافیایی مخصوص هستند، برای مثا
2662 - «اسدالله علم» معتمد «محمدرضا پهلوی» می‌نویسد: "(شاه) فرمودند «هزار دلار به ماهیانه ۱۰ هزار دلاری پادشاه افغانستان برای مخارج تحصیل بچه‌های او اضافه کن. هم چنین ماهیانه ۱۰ هزار دلار به پادشاه یونان بده. بعد هم یک منزل برای پادشاه افغانستان در رم بخرید. همه این پول را از بودجه سری دولت بگیرید»(۱) ... برای خود (پادشاه افغانستان) و دخترش دو منزل در رُم خریدیم. (شاه) ماهی ۲۰۰۰ دلار هم به دخترش مرحمت می‌کنند(۲)"منبع: ۱- خاطرات علم، جلد سوم، ص۳۷۲۲-

نقشه های GIS حوزه آبخیز جاجرود تهران
این مجصول شامل نقشه های GIS حوزه آبخیز جاجرود تهران می باشد. رودخانه جاجرود در ۳۰کیلومتری شمال‌شرق تهران قرار گرفته‌است. از شمال‌غرب به‌طرف جنوب‌شرق جاری است و از منطقه منشأ (کوه‌های البرز) به ارتفاعات پایین‌تر جریان دارد و وارد سد لتیان می‌شود. این رود از...
دریافت فایل
در تجارت ، موارد متعددی وجود دارد که ممکن است بخواهید اطلاعات محرمانه را با طرف دیگر به اشتراک بگذارید. اما نکته مهم در انجام این کار با اطمینان ، اطمینان از این است که طرف مقابل موظف است به اطلاعات محرمانه ای که شما به آنها ارائه می دهید احترام بگذارد و از آن به ضرر شما استفاده نکند.
یک روش معمول برای محافظت از محرمانه بودن اطلاعات محرمانه به طرف دیگر ، استفاده از توافق نامه عدم افشاگری است که بعضاً به عنوان "توافق محرمانه" یا "NDA" نیز گفته می
توافق نامه عدم افشای (NDA) چیست؟توافق نامه عدم افشای یک قرارداد قانونی است که رابطه محرمانه را برقرار می کند. طرف یا طرفهایی که توافق نامه را امضا می کنند موافقت می کنند که اطلاعات حساسی که ممکن است بدست آورند در دسترس دیگران قرار نمی گیرد.
توافق نامه های عدم افشای مشترک Non-disclousure Agreement برای مشاغل مذاکره با مشاغل دیگر متداول است. یک قرارداد عدم افشا اطلاعات یا حفظ محرمانگی به طرفین اجازه می دهد بدون ترس از اینکه به دست رقبا تمام شود ، اطلاعات ح
گذر رودخانه انشا
انشا در مورد گذر رودخانه پایه ی نهم
انشا درمورد گذر رودخانه با مقدمه ونتیجه وبدنه
انشا در مورد رود از زبان خودش

انشا در مورد رود کلاس پنجم
انشا از زبان رودخانه
توصیف رودخانه
انشا در مورد گذر رودخانه با روش پرورش ذهن

انشا درباره گذر رودخانه پایه نهم ۹۷-۹۸ توصیف خواندنی و جذاب
انشا درباره توصیف گذر رودخانه برای کلاس نهم انشا درباره گذر رودخانه با مقدمه، توصیف و نتیجه گیری
مقدمه : طبیعت
جای زیبایی است و آسمان و جنگل و دریا و ز
کارگروه ملی مطالبه گری کاداستر به نقل از خبرگزاری میزان- موحد بر تعیین تکلیف حریم و بستر رودخانه‌ها در سطح استان کرمان تاکید کرد و گفت: تجربه‌های تلخ ناشی از سیل در نقاط مختلف کشور نشان می‌دهد که باید برنامه‌های عملیاتی و قابل اجرا در راستای تعیین تکلیف حریم و بستر رودخانه‌ها در استان کرمان تدوین و اجرایی شود.

یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان در شورای حفظ حقوق بیت المال استان کرمان بر انجام کار‌های تشخیصی از سوی نهاد‌های ذیر
درخت گیلاس، سایه ی خود را مانند دامنی(سفره ای) روی زمین پهن کرده است. حیوانات در جنب و جوشند و رودخانه می تازد. ریشه های درختان در کمین آب رودخانه نشسته اند و منتظرند تا آن را شکار کنند. ادکلن گل ها در هوا پخش شده و پروانه ها را به وجد آورده است. چادر کوه پشت حصارهای  قدیمی مزرعه دار، پهن(بر پا) شده و به این منظره ی حیرت انگیز خیره شده است.
کابل شهری دیدنی و دوست داشتنی است.

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که مایلید در باره  افغانستان بیشتر بدانید؟ آیا تصوری درباره کابل و زیبایی‌های آن دارید؟ آیا می‌دانید  کابل یکی از زیباترین، معصوم‌ترین و متفاوت‌ترین پایتخت‌های جهان است؟ با  مجله پیام دلتا همراه باشید تا با هم در کابل، پایتخت افغانستان گردش کنیم و  زیبایی‌های آن را ببینیم.
کابل کجااست؟
کابل در قسمت مرکزی افغانستان قرار دارد.  این شهر کوهستانی است. یعنی بیشتر از ن
در کشور افغانستان حدود 30 میلیون زمین به صورت علفزار وجود دارد این حجم از زمین های علفزاری در واقع 47 در صد از مساحت کل کشور افغانستان را در برگرفته است. از جمله این نواحی گسترده می توان به دامنه های کوه هندوکش اشاره کرد که این نواحی از سرزمین افغانستان جزء یکی از بهترین  و کار آمد ترین چراگاه های طبیعی و همیشگی برای نگه داری و پرورش گوسفندان می باشد.
در کشور اقغانستان  گونه های مختلف گوسفند با نژاد های گوناگون  وجود دارد. از جمله این نژاد های گ
صبح کابل نوشت: اکثریت مطلق افغانستان را می‌توان مخاطبی فرض کرد که فقط می‌توانند اخبار را به کمک یکی از رسانه‌های دیداری، شنیداری یا نوشتاری، دنبال کنند و از وقایع خبری افغانستان و مناسباتش با جهان آگاه شوند؛ آگاه در حدی که رسانه‌ای –خبری- می‌شود...
ادامه مطلب
دو طرف راضی ب طلاق هستن ولی زن از چیزای ک از طرف مرد هست گذشته ولی چیزای ک پدرش بنامش کرده نمیگذره این اسمش توافقیه؟

سوالتون واضح نیست.در حالت کلی طلاق توافقی چنانچه از اسمش هم پیداست با توافق طرفین بر شروط تعیین شده از طرف مقابل هست.
درطلاق توافقی زن وشوهر باید درخصوص مهریه نفقه حضانت وملاقات اطفال باهم توافق کنند

منبع:سایت وکالت دادراه
دریافت
الان رادیو اعلام کرد
تا ۳۰ دقیقه دیگه سیل از سمت غرب شیراز (سپیدان ) وارد شیراز میشه، اب از رودخانه خشک در بسیاری از مناطق سرریز شده، وضعیت پل علی ابن حمزه نامساعد هست، دستور تخلیه حاشیه رودخانه خشک به ویژه شرق رودخانه داده شده است، رادیوها را روشن و به هشدارها توجه فرمایید.

ببخشید من بعد نظرات جواب میدم 
منی که بار سفر بسته بودم از آغازنگاه خویش به در بسته بودم از آغازبرای سرخی صورت به روی هر انگشتحنای خون جگر بسته بودم از آغازمنم شبیه ولیعهد شاه مغلوبی که دل به مال پدر بسته بودم از آغازهنوز در عجبم که امیدوار چرابه هندوانه ی دربسته بودم از آغازبه دوستان خود آنقدر مطمئن بودمکه روی سینه سپر بسته بودم از آغازبه خاطر نپریدن ملامتم نکنیدکه من کبوتر پربسته بودم از آغازعجیب نیست که با مرگ زندگی کردمبه قتل عمر کمر بسته بودم از آغازاگر چه آخر این ق
با گذشت یک هفته از پخش یک پیام تبلیغاتی در چند تلویزیون خصوصی افغانستان، هنوز اصل ماجرا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و هیچ مرجع رسمی، مسئولیت این اقدام را به عهده نگرفته است. در این تبلیغات، پرچم لشکر فاطمیون در کنار پرچم داعش نشان داده شده و گفته می‌شود که هر دو به یک اندازه برای امنیت افغانستان تهدید هستند...
ادامه مطلب
رودخانه آمازون با حدود 6400 کیلومتر طول، دومین رودخانه ی طولانی در جهان است با این وجود هیچ پلی روی آن ساخته نشده است!
رود آمازون تنها کمی از نیل کوتاه تر است و بزرگترین رودخانه ی حجیم می باشد. تا کنون بیش از 3000 گونه ماهی در آمازون شناخته شده، و هنوز هم گونه های جدید در حال کشف شدن هستند.
رود آمازون از رشته کوه آند سرچشمه می گیرد و به اقیانوس اطلس می ریزد.
با اینکه آمازون دومین رود طولانی جهان است اما هیچ پلی روی آن ساخته نشده. تنها راه تردد بین دو
دانلود حل المسائل نقشه کشی صنعتی متقی پور

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsحل المسائل نقشه کشی صنعتی 1 (متقی پور) Catechism ...https://iran-mavad.com › جزواتحل المسائل نقشه کشی صنعتی ۱ (متقی پور). 25 آوریل 2017 ... کشی صنعتی ۱ (متقی پور). قالب بندی : PDF تعداد صفحات : 192 حجم :25MB منبع : ایران مواد. دانلود.دانلود حل المسائل رسم فنی ونقشه های صنعتی ۱ - همیار دانشجوhttps://hdaneshjoo.com › product › دانلود-حل-المسائل-ر...Translate this page۵حل المسائل رسم فنی ونقشه های صنعتی ۱ مهندس متقی پور شامل
نقشه ایران قابل ویرایش و تغییر رنگ تک تک استان ها مناسب برای پرزنتیشن های پاورپوینت و تهیه فایل تحقیق و ارائه است. با این فایل پاورپوینت نقشه ایران ، رنگ کردن نقشه ایران کار ساده‌ای است و فقط نیاز به چند کلیک دارد!
ادامه مطلب
کتاب نقشه ذهن (ابزار فکری نامحدود که زندگی شما را دگرگون می کند)
نویسنده: تونی بازان
مترجم: عفت داودی
ناشر : بوکتاب
رقعی شومیز
88 صفحهکتاب « نقشه ی ذهن » فرایند کشیدن یک نقشه ی ذهن را از ابتدا برای شما
توضیح می دهد. به این ترتیب متوجه خواهید شد که به چه چیزهایی می توانید
برسید و چقدر می توانید خلاق باشید و نقشه ی ذهن چقدر در زندگی روزانه ی
شما کاربرد خواهد داشت .نقشه ی ذهن به طرز شگفت انگیزی زندگی را به سمت
بهتر شدن سوق می دهد این که این ابزار چگ
خدمت شما عزیزان هستیم با یک جزوه خوب برای نقشه کشی معماری که  در آن اصول نقشه کشی معماری تدریس میشود و کاری است از جناب مهندس خلیل گودرزی سروش که در ادامه میتوانید سرفصل ها و لینک دانلود  این جزوه  را بیابید نقشه کشی معماری   میتوانید سرفصل ها و لینک دانلود  این جزوه  را بیابید ١‐اصول کلی ترسیم نقشه ٢‐ ابعاد نقشه ٣‐ نقشه کشی معماری ۴‐ پلان ۵‐ اندازه گذاری ۶‐ برش ٧
معلم: سلیم جان، با «مکتب» جمله بساز.سلیم: فاروق وردک حدود ده سال وزیر معارف افغانستان بود و فعلآ وزیر مشاور ریس جمهور غنی در امور پارلمانی معلم: من گفتم با «مکتب» جمله بساز. جمله تو اصلا مکتب نداشت. سلیم: نخیر استاد، جمله من حدود یک هزار مکتب داشت که شما متوجه نشدید.معلم: چه گفتی؟ من متوجه نشدم؟ تو فکر کردی من احمقم؟ برو از صنف بیرون.مجیب! ایستاد شو. با «پول» جمله بساز.مجیب: در حکومت حامد کرزی، فاروق وردک وزیر معارف افغانستان بود.معلم: پسرم، کج
برای جستجوی نقشه راه و مسیر مطالعاتی و حوزه انتخابی باید یک نقشه راه یا roadmap داشت. شرکت کامپتیا به نظرم منسجم‌ترین رود مپ رو برای هر یک از حوزه‌های مختلف IT از ابتدا تا انتها رسم کرده است. این راه یک راه یک شبه نیست. آهسته و پیوسته قدم برداریم.برای دیدن تصویر با کیفیت بر روی تصویر زیر کلیک راست کرده و گزینه open image in  new tab را انتخاب کنید.  
❌در زمین شیطان❌

✍️ با حمله‌ی آمریکا به افغانستان، با این تحلیل اشتباه که بعد از افغانستان، نوبت حمله‌ آمریکا به ایران است، ۱۳۵ نفر از نمایندگان مجلس ششم، در نامه‌ای به رهبری نوشتند: «با این حال و روز کشور، فرصت چندانی باقی نمانده است... اگر جام زهری باید نوشید قبل از آنکه کیان نظام و مهمتر از آن، استقلال و تمامیت ارضی کشور در مخاطره قرار گیرد باید نوشیده شود.»!
ادامه مطلب
تصویر نقشه تهران و حومه جهت استفاده بروی کامپیوتر و تلفن همراه آماده دانلود برای شما دوستان عزیز.
(منبع : google map.com)

لینک دانلود نقشه تهران :  دریافت نقشه تهرانعنوان: نقشه تهرانحجم: 4.55 مگابایتتوضیحات: نقشه تهران به صورت عکس (jpeg)- با بزرگنمایی 1km
جسد دختر ۵ ساله بیدگلی در رودخانه علوی پیدا شد↙️ آخرین مفقودی سیل اردهال، ساعت ۳ بامداد در پشت سد کوچک خاکی رودخانه حدفاصل علوی تا علی‌آباد کشف شد.این دختر ۵ ساله که جنازه مادرش نیز چند ساعت زودتر در فاصله ۵۰۰ متر پایین‌تر پیدا شده بود، با تلاش نیروهای امدادی و مردم کشف شد.شایان ذکر است، سیل کم‌سابقه اردهال که به سیل دره قتلگاه مشهور است، حدود ساعات افطار روز هشتم رمضان جاری شد و علاوه بر خسارات مالی، جان یک زن جوان و یک دختر را گرفت.
پیشا پیش جشن نوروز مبارک باد
این متن زیبا را باهم‌ بخوانیم ماجرای دل دادگی ملامحمدجان: اکنون که ایام نوروز و فصل لاله‌های سرخ مزارشریف است، گفتم خالی از فایده نیست که ماجرای دلدادگی ملامحمدجان را نیز با هم مرور کنیم. این ماجرا، از جمله داستان‌های فولکلوری یا عامیانه افغانستان است که به قرن دهم هجری بر می‌گردد. باورهای فولکلور، شاید مستند و مستدل نباشند اما از چنان جایگاهی در بین ملت‌ها برخوردارند که به فرهنگ مردم تبدیل می‌شوند. داستان
خوشبختانه ای تی مارکت و محصولات غذایی سامنات توانستند با هم به توافق برسند و همکاری بلند مدت خود را آغاز کنند. 
بر اساس این توافق مقرر شد محصولات سامنات در فروشگاه اینترنتی ای تی مارکت بصورت عمده عرضه گردند. 
خریداران می توانند از این به بعد محصولات سامنات را با قیمت های بسیار مناسب تر بطور مستقیم از طریق عمده فروشی آنلاین ای تی مارکت تهیه نمایند. 
معرفی محصولات سامنات: 
انواع ادویه 
انواع افزودنی ها مانند سبزیجات خشک - موارد مورد نیاز دسر
با سلام و احترام
ان شاءالله در این وبلاگ مطالبی در مورد افغانستان عزیز و هرات باستان و رشته انجنیری سیول قرار داده خواهد شد.
امید است مفید برای عزیزان باشد.
با احترام
فرهاد حیدری
صادق حیدری
گروپ انجنیری برادران حیدری
یادگیری آسان انجنیری
افغانستان عزیز
هرات باستان
یکی از مهمترین نکات در مورد فعالیت با دستگاه های نقشه برداریتوجه به ماهیت کار نقشه برداریهباید توجه کرد ماهیت کار دقت کار یا حداقل خطاستبرای این موضوع یک وجه کار حذف خطای دستگاهیه که با کالیبره کردن دستگاه این خطاها اصلاح خواهد شد.
جهت خرید، تعمیر، سرویس و یا کالیبراسیون دستگاه های نقشه برداریبا شماره های
09143030502-09363290410
تماس حاصل نمائید.
روباهی از شتری پرسید:عمق این رودخانه چقدر است؟
شتر جواب داد:تا زانوولی وقتی روباه توی رودخانه پرید ، آب از سرش هم گذشت!
روباه همانطور که در آب دست و پا می زد و غرق می شد به شتر گفت:تو که گفتی تا زانووووو!
و شتر جواب داد: بله ، تا زانوی من ، نه زانوی تو!
هنگامی که از کسی مشورت می گیریم باید شرایط طرف مقابل و خودمان را هم در نظر بگیریم.
«لزوماً هر تجربه ای که دیگران دارند برای ما مناسب  نیست

سلام یوکای سبز؛

هر چه می‌خواهم برایت بنویسم کلمه کم می‌آورم. از چه بنویسم؟
دلتنگم. دلتنگ روزهایی که این روزها می‌توانستند باشند. سیب توسط حوا چیده شده و روزها جور دیگرند.
دلم برای رودخانه تنگ شده. یاد آن شبی که رفتم لب لب آب و نوک انگشتانم را در آن همیشه خنک فرو کردم. چقدر دلم برای لمس رودخانه تنگ شده. حتا اگر از این شهر هزاران کیلومتر هم دور شوم دلم برای رودخانه تنگ می‌شود.
می‌دانم شبیه دختر های احمق احساساتی جلوه می‌کنم و فردا از نوشت
افغانستان در لیست مشتریان برق ایران جا دارد و ایران هم قصد دارد دامنه این تعامل را با فروش بلندمدت برق با افزایش میزان صادرات، حل نیازمندی‌های صنعت برق افغانستان، تعمیر و نگه‌داری نیروگاه‌ها، کاهش هدر رفت انرژی و... گسترش دهد.
به گزارش ایسنا، اواخر مردادماه سال جاری بود که مدیران ارشد صنعت برق با هدف افزایش تبادلات برقی بین دو کشور به افغانستان سفر کردند. سفری که طی آن تفاهم‌نامه‌ای برای توسعه همکاری‌های دوجانبه در زمینه صنعت برق امضا
رفتینگ یک ورزش تفریحی مشهور در سراسر جهان است. سطح هیجان و ترشح آدرنالین در خون با ورزش رفتینگ تجربه‌ای هیجان‌انگیز را رقم خواهد زد. هنگامی که شما به سمت آب‌های پر تلاطم می‌روید، چشم‌انداز شگفت‌انگیزی را تجربه خواهید کرد. رفتینگ ورزش و تفریحی مهیج است که افراد به تنهایی یا به شکل گروهی بر قایق‌هایی که اکثراً بادی هستند، سوار می‌شوند و قایق را در مسیر رودخانه هدایت می‌کنند. هر چه رودخانه خروشان‌تر باشد هیجان و زیبایی رفتینگ بالاتر می
پس از سقوط طالبان در افغانستان شرکتهای صاحب نام تولید کننده ماشین آلات صنعت چاپ برای کمک های انسان دوستانه ماشین آلات مختلفی در افغانستان نصب و راه اندازی کردند.
به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، مشکل در ابتدای کار بخش اپراتوری ماشین آلات صنعت چاپ افغانستان بود که اکنون با تمرکز بر آموزش بخش عمده ای از آن برطرف شده است.
بر اساس گزارش وزارت معارف افغانستان چاپ ۱۰۹ میلیون جلد کتاب درسی با عنوان «مدارس تعلیمات اسلامی» را که تا پیش از
این بعد شخصیتی در برگیرنده صفاتی همچون اعتماد، نوع دوستی، مهربانی، محبت و سایر رفتارهای موافق اجتماعی است. افرادی که توافق پذیری بالایی دارند تلاش می‌کنند در بیشتر کارها مشارکت داشته باشند. این در حالیست که افرادی با توافق پذیری کمتر ، رقابتی تر هستند.
منبع: drfahimehrezai.com
آفتاب نیوز: در این گزارش آمده است که ایالات متحده به دنبال به رسمیت شناختن توافق نامه تجارت با انگلستان است که در صورت عدم تأیید توافقنامه تجارت بین انگلیس و کشور دیگر ، اگر در توافق تجاری بین انگلیس و کشور دیگری انجام شود ، این حق را دارد که از برخی قسمتهای این پیمان خارج شود.
در این بیانیه از چین نام برده نشده است ، اما مقامات دولت انگلیس در واشنگتن آن را به عنوان یک هیولا می دانند تا از روابط نزدیک چین و انگلیس جلوگیری کند. این مقاله براساس
وی نخستین فعالیت های هنری خود را درون سیزده سالگی در زمینه تماشاخانه و فیلمسازی درون کمیسیون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرد. هماوندی از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۵ در تماشاخانه کوشا بودم و داخل چهار نمایشنامه به ایفای نقش ادا پرداخت تا اینکه درون سال ۱۳۶۵ باورود بوسیله لفافه عکاسیدر دانشکده هنرهای زیبا، عکاسی را به صورت صنف ای آغاز کرد. راهب همزمان با فراگیری درون این رشته در دانشگاه صنعت شریف بخاطر دانشجویان کلاسهای علو دستور کار عکاسی برگ
نقشه منطقه 1 تهران pdf
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود نقشه منطقه 1 تهران pdf

نقشه GIS منطقه 1 تهران که خیلی برای دانشجویان شهرسازی می تونه مفید و لازم باشه. نقشه GIS منطقه 1 تهران شامل شیپ فایل های مختلفی هست که عبارتند از: دانلود رایگان نقشه اتوکد منطقه 1 تهران دانلود رایگان نقشه اتوکد منطقه 1 تهران. دانشجویان و کاربران گرامی محتوای این فایل جدیدترین و کاملترین نقشه اتوکد منطقه 1 تهران همراه با نقشه طرح تفصیلی منطقه ...
معابر  فرسوده شهر زرند به زودی آسفالت خواهند شد 
 معاون فنی و شهرسازی شهرداری زرند از آغاز فاز سوم آسفالت معابر شهر زرند ظرف دو هفته اینده خبر داد .
به گزارش ندای زرند  مهندس احسان نوذری با اعلام این خبرگفت:طی قراردادی که با پیمانکار در سال 97بسته شده بود توانستیم بیش از 260هزار متر مربع از معابر شهر را زیر پوشش آسفالت ببریم.
مهندس نوذری در ادامه به آغاز فاز سوم اسفالت معابرشهر زرند اشاره کرد و گفت: این طرح نیز به زودی و در معابر فرسوده شهر زرند
فروش آن لاین پروازهای ایران به افغانستان و بالعکس چند وقتی است که توسط شرکت های ماهان و قشم ایر مجددا از سرگرفته شده است که می تواند گامی در جهت افزایش میزان تجارت میان دو کشور باشد. این پروازها از ایران از شهرهای تهران و مشهد به مقاصد شهرهای کابل , هرات ,مزارشریف و قندهار می باشد.

کالدرون سرمربی پرسپولیس شد
سایت فوتبال روز : پرسپولیسی ها برای مذاکرات جدی کالدرون رو به تهران کشاندند و این مربی آرژانتینی به تهران می آید .

به نظر می رسد  کالدرون گزینه قطعی هدایت پرسپولیس  شده است و بعد از ایمیل هایی که بین این مربی و باشگاه پرسپولیس رد و بدل
شده است دو طرف توافق اولیه داشته اند و قرار است این مربی امشب وارد ایران شود تا در صورت توافق نهایی قرارداد رسمی بین این
مربی آرژانتینی و پرسپولیس امضا شود و کارش با این تیم رو آغاز ک
چگونه بنویسیم تا اتفاق بیافتد
فهرست اهداف خود را تنظیم کنید.
اگرمتوجه شدید یک هدف را به خاطر بزرگ یا دور از دسترس بودن کنارگذاشته اید,آن را به هر ترتیب بنویسید و یک ستاره کنار آن بگذارید.
این یک هدف زنده است.
با قلبتان بنویسید و فهرست را تا جایی که دوست دارید طولانی کنید…
کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد - هنریت کلاوسر
تصوّرکنید که شما می خواهید عرض رودخانه ای را که آب با سرعت درآن جریان دارد بپیمایید.
ممکن است بدون هیچ وسیله و کمکی شما بتوانید به س
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «سال پُرماجرایی را گذراندیم. در این سالی که گذشت، ملّت ایران به معنی واقعی خوش درخشید. دشمنان نقشه‌ها کشیده بودند، نقشه‌ها داشتند برای ملّت ایران. صلابت ملّت و بصیرت ملّت و همّت جوانان، نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد. در مقابلِ تحریمهای شدید و به قول خودشان بی‌سابقه‌ی آمریکا و اروپا، ملّت ایران، هم در عرصه‌ی سیاسی، هم در عرصه‌ی اقتصادی یک واکنش محکم و مقتدرانه‌ای از خود نشان داد.» ۱۳۹۸/۰۱/۰۱نوجوان خامنه‌ای برا
طالبان می‌گویند که تنها به دنبال حکومت کردن افغانستان نیستند
فایل - سهیل شاهین , معاون سفیر جمهوری اسلامی افغانستان , در این پرونده در این پرونده, یک مصاحبه در اسلام‌آباد , پاکستان ارائه می‌کند . ( عکس از آسوشیتدپرس / طارق عزیز )
ادامه جدول
نوشته شده توسط کتی بل
اسلام‌آباد - طالبان روز چهارشنبه گفتند که در دولت آینده در افغانستان به دنبال " انحصار قدرت " نیستند , بلکه به دنبال راه‌هایی برای هم‌زیستی با موسسات افغان هستند .
این بیانیه در میان ت
شریعت نیوز آصفه استانکزی از نمایندگان دانشجویان افغانستان دانشگاه ولی عصر رفسنجان ایران میگوید: این مراسم روز چهارشنبه ساعت دوازده تا یک و نیم ۹۸/۷/۳  در سالن شهید ارسلان برگزار گردید.در ابتدای مراسم پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود ملی با شروع سخنان مجری توانمند برنامه سرکار خانم حمیده قاسمی آغاز گردید و سپس خانم استانکزی به عنوان میزبان ضمن خوش آمدگویی در رابطه با کانون ادنا توضیحاتی ارائه نمود.
خانم استانکزی ادامه داد و گفت: در این برن
تصویر نقشه تهران و حومه جهت استفاده بروی کامپیوتر و تلفن همراه آماده دانلود برای شما دوستان عزیز.
(منبع : Google Map)

لینک دانلود : دریافت نقشه تهرانعنوان: نقشه تهرانحجم: 4.55 مگابایتتوضیحات: نقشه تهران به صورت عکس (jpeg)- با بزرگنمایی 1km
زمانی که یک مشتری مشترک نرم افزاری می شود که مجوز همراه دارد ( مجوزی که تاریخ آن از زمان باز کردن بسته و فعال کردن نرم افزار آغاز می شود ) ، این اشتراک از توافق EULA ( توافق مربوط به مجوز کاربر ن هایی ) تبعیت می کند. اغلب اوقات قیمت اشتراک یک نرم افزار ارتباط مستقیم با این توافقنامه دارد.

سرور مجازی ایران , سرور اختصاصی , سرور مجازی آلمان
ادامه مطلب

شرکت ارائه کننده کلیه خدمات نقشه برداری ساختمان هااگر به دنبال یک شرکت ارائه دهنده خدمات نقشه برداری هستید ، شرکت مهندس بابک اسحاقیان در خدمت شما می باشد .- انجام نقشه برداری تمامی ساختمان ها و اراضی با تمامی کاربری ها- انجام عملیات برداشت ، پیاده سازی و ترسیم نقشه ها به صورت کاملاً دقیق و حرفه ای- امکان انجام کار در کلیه مناطق دور و نزدیک و در کلیه شرایط جوّی- قیمت بسیار مناسب و رقابتی ، نسبت به سایر شرکت ها و دفاترمهندس بابک اسحاقیان و اکی
چگونه بنویسیم تا اتفاق بیافتد
فهرست اهداف خود را تنظیم کنید.
اگرمتوجه شدید یک هدف را به خاطر بزرگ یا دور از دسترس بودن کنارگذاشته اید,آن را به هر ترتیب بنویسید و یک ستاره کنار آن بگذارید.
این یک هدف زنده است.
با قلبتان بنویسید و فهرست را تا جایی که دوست دارید طولانی کنید…
هدف
کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد - هنریت کلاوسر
تصوّرکنید که شما می خواهید عرض رودخانه ای را که آب با سرعت درآن جریان دارد بپیمایید.
ممکن است بدون هیچ وسیله و کمکی شما بتوانید
یک شب خوابیدم و صبح که بیدار شدم، تصمیم گرفته بودم استعاری نباشم!
و آن صبح ِ شنبه، من تمام دوستان ِ مسجّعم را از دست دادم.
و آن صبح ِ شنبه، من مثنوی ِ بلندبالایی را در خود به خاک سپردم.
و بعد از آن، تمام قافیه ها از من پر کشیدند.
شده ام مصداق عینی حرف آن فیلسوفی که -یادم نمانده که بود و- می گفت تو، فقط یک بار می توانی پایت را داخل رودخانه بگذاری چون دفعه ی بعدی که این کار را تکرار کنی، نه تو همان « تو » ی یک لحظه قبل هستی و نه رودخانه. چون رودخانه در ج
اخیراً بعد از پنج‌سال فارغ‌التحصیلی از دبیرستان، به گروه فارغ‌التحصیلان دبیرستان فرزانگان سه ادد شدم. گروه ساکتی‌ست که دبیر زبانِ سالِ سوم دبیرستان‌مان بی‌وقفه در آن پست فوروارد می‌کند. 
پست‌های امشب خانم ح. در مورد ممنوعیت افغانستانی‌ها برای ورود به بعضی از استان‌های کشور بود و ابراز تاسف نویسنده‌ی پست از این که امروز بازی فینال مسابقات فوتسال زیر بیست سال آسیا در تبریز بوده‌است، افغانستان یک پای فینال بوده‌است و متاسفانه مردم
نقشه خوانی ساختمان جزو اولین کار هایی هست که یک مهندس عمران باید آن را یاد داشته باشد که قطعا شما نیازی به آموزش نقشه خوانی ساختمان ندارید اما من یک سوال دارم اگر شما به عنوان محاسب سازه بخواهید نقشه معماری را تغییر دهید مجاز هستید؟ می توانید ستون گذاری معمار را تغییر دهید؟
شما به عنوان یک مهندس محاسب باید چند کنترل را انجام دهید:
1- سایت پلان را کنترل کند
2-پلان طبقات ساختمان
3- کنترل نقشه برش ساختمان
4-کنترل نقشه نما ساختمان
مهندس محاسب در طی
دانلود گلچین آهنگ افغانی شاد برای عروسی و رقص فرمت صوتی mp3 با کیفیت عالی و پخش آنلاین آپدیت جدید ۲۰۱۹ از وب سایت گیتار موزیک.
موسیقی افغانستان
موسیقی افغانستان نقطه عطف زیبایی‌های تنوع قومی و زبانی در افغانستان است و فارسی، پشتو و ترکی زبان‌های اصلی متن ترانه‌ها را تشکیل می‌دهند. در این کشور سبک‌ها و شیوه‌های گوناگون موسیقی، از غزل فارسی گرفته تا راگ هندی رواج دارد.
گام‌های موسیقی عمدتاً دیاتونیک (بدون میکروتون) بوده و تا همین اواخر چن
نقشه شیپ فایل سد های موجود در ایران

دانلود

waterse.ir › مدل ها و نرم افزارها › Arc GIS
Translate this page
در انجمن تخصصی مهندسی آب سعی شده است که پایگاه داده تمام نقشه های GIS که مورد ... لایه محدوده های آبخوان و دشت ایران · لایه ایستگاه های هیدرومتری، سینوپتیک و اقلیمی ... با سلام خدمت اساتید محترم، من به لایه شیپ فایل سدهای موجود در کل کشور نیاز ...
نقشهران - یترا
yiitra.gigfa.com › نقشه-شیپ-فایل-سد-های-موجود-در-ایران
Translate this page
علل نیاز به تقویت سازه و کاهش حا
نقشه راهنمای شهر شیراز
آیا تابحال شده که دنبال نقشه راهنمای شهر شیراز باشید؟ با استفاده از راهنمای شهر شیراز پروژه نقشه باز شهری شیراز شما میتوانید تمامی آدرس ها رو به راحتی پیداکنید این پروژه‌ای هست که مردم از نقاط مختلف دنیا اطلاعات جغرافیایی شیراز  را به صورت کاملا رایگان اشتراک میگذارند.

منبع: سارجو
اگر اهل شمال یا مرکز ایران هستید و قصد داشته باشید در تعطیلات عید، سفری چند روزه به شیراز داشته باشید; باید به محض رسیدن به ورودی دروازه قرآن، در ایستگاه راهنمای مسافرین نوروزی نقشه شهر شیراز را تهیه کنید. البته اگر به گوگل مپ اعتقادی نداشته باشید.  اما منظور از نقشه سایت چیست؟
ادامه مطلب
با همسرم به توافق رسیدیم که مهرش را ببخشد وطلاق بگیریم  چه متنی را میتوانیم تنظیم نمائیم که در روند طلاق ادعا یا مشکلی ازطرف همسرم ایجاد نشود. متشکرم.

باسلام شما میتوانید در دفتر اسناد رسمی اقرار به بخشش مهریه و غیر قابل رجوع بودن مهر نمایید

اعمال حقوقی به دو گروه ممتاز «عقود» و «ایقاعات» تقسیم می شوند:
۱- عقد یا قرارداد، عمل حقوقی است که به توافق صورت می پذیرد، نماینده دو نفع متضاد روبروی هم قرار می گیرند و راه مشترکی را برای دستیابی به هدف خاص خود جستجو می کنند. توافق بر سر همین راه مشترک است که با دو انشاء منوط به هم بروز می کند و اثر معهود و دلخواه را به بار می آورد: برای مثال، خرید و فروش (بیع) عقد است.
۲- ایقاع، با یک انشاء واقع می شود و اثر دلخواه را ایجاد می کند، بدون اینکه نیاز
به نام خدای شنهای طبس

رمزگشایی از ترور «احمد شاه مسعود»
احمدشاه مسعود، شش ماه پیش از کشته شدن، در تنها سفر خارجی خود به پاریس رفت. او در
آنجا به پیشنهاد کشورهای اروپایی مبنی بر تشکیل یک حکومت جدید (تحت حمایت
نظامی غرب) پاسخ منفی داد و اعلام کرد که حتی اگر به اندازه کلاه سرش در
افغانستان برای او جا باقی بماند، دست از مبارزه نخواهد کشید و به نیروهای
خارجی، اجازه حضور در افغانستان را نخواهد داد.
به نظر می رسد که طرح حمله نظامی به افغانستان،
دوره ضمن خدمت تدریس عملی نقشه برداری با مدرسی آاقای مهندس زینلی در هنرستان طالقانی برای هنرجویات رشته نقشه کشی معماری برپزار پرگزار گردید که مورد استققبال هنرآموززان واقع شد برای دریافت قسمتی از فیلم دوره مربوطه لینک زیر را انتخاب کنید
دریافت
 افغانستان سرزمینی است که سال‌های گذشته زیاد نامش را در اخبار شنیده‌ایم. اخباری که درون‌مایه‌ی بیشترشان ناامنی، جنگ داخلی و روزهای سخت برای مردم همسایه‌مان است. هزار خورشید تابان روایت این روزهای سخت از نزدیک است. رمان زیبای خالد حسینی را یک‌بار هم که شده باید خواند و بافت سنتی جامعه‌ی افغانستان را لمس کرد.

ادامه مطلب
نقشه قسمتی از رینگ چهارم اصفهان که برای ما برخواریها مهم است و طرح آن  فعلا تغییر کرده را در پایین آورده ام . جاده سبز رنگ نشان دهنده جاده احداثی رینگ چهارم از سه راهی تاکسیرانی تا کارخانه قند در خوراسگان است .برای بهتر دیدن نقشه دانلود کنید .از نقشه بردار عزیز که این نقشه را ارسال کرده تشکر می کنم .
کتاب رودخانه وارونه (تومک)ژان کلود مورلوا۱۷۲ صفحه رقعیترجمه آسیه حیدری(شاهی سرایی)

تومک نمی دانست این آب چه جور آبی است.
حتی نمی دانست رودخانه ی کجار کجاست.
دختر، خوب نگاهش کرد.
سایه ای در چشمانش نشست
و بی آنکه تومک از او بپرسد جواب داد:آبی است که جلوی مردان را می گیرد. نمی دانستید؟ تومک سرش را آرام تکان داد.
نه، او نمی دانست. دخترک گفت: من به این آب نیاز دارم. بعد به قمقمه ای که از کمرش آویزان بود دست زد و گفت: آن را پیدا خواهم کرد و اینجا توی
لینک دانلود شیپ فایل نقشه زمین شناسی ایران
http://s7.picofile.com/file/8257604634/Iran_Geology.rar.html
لینک دانلود شیپ فایل نقطه ای موقعیت روستاهای ایران
http://s6.picofile.com/file/8257604476/Iran_The_Whole_Villages.rar.html
لینک دانلود شیپ فایل نقشه خاکشناسی ایران در سطح رده. سیستم soil taxonomy 
http://s6.picofile.com/file/8257604418/Iran_Soil_Classification.rar.html
لینک دانلود شیپ فایل موقعیت ایستگاه های سینوپتیک ایران
http://s7.picofile.com/file/8257604384/Iran_Sinoptic_Station.rar.html
لینک دانلود شیپ فایل راه های اصلی ایران 
http://s6.picofile.com/file/8257604376/Iran_Roads.rar.ht
از لابلای توری خاک گرفته و نرده های حفاظِ پنجره ...یک آسمان با ابرهای خاکستری و درختانی که سبز ایستاده اند ...و صدای رسای رودخانه ...که بی امان جاری است ...
صدای بیل زدن زمین می آید ...
بوی نعنا و ریحان پیچیده است توی دستانم 
بوته های گلپرِ نزدیک رودخانه ...
سیب های کالِ روی درخت
میوه های سرخ و کوچک رزبری 
سبزی هایی که عمه برایمان کاشته است ...
نسیمی که گاه به گاه روحمان را نوازش میکند...
صدای پرنده هایی که این حوالی پرسه میزنند ...
دو تا کلاغی که آمده اند
نقشه خوانی برق
در مباحث الکتریکی نقشه ها عموما در دو استانـدارد VDE و IEC ترسیم و نمایش داده می شوند. از سویی با توجه به استفاده گسترده از استاندارد ANSI در تاسیسات مکانیکی از نقشه ها در این استاندارد نیز استفاده می شود در واقع ترکیبی یا تلفیقی از این سه استاندارد بکار برده می شود . 
نظر به این که وسایل الکتریکی با ولتاژهای کار گوناگون وجود دارند بههمین دلیل نقشه مدارهای الکتریکی آنهارا به دو دسته کلی زیر میتوان تقسیم کرد.
مدار های الکتریکی روشنا
اشرف غنی گفت امور کشور با حکومت "دو سره" پیش نمی‌رود؛ او به رقیب انتخاباتی‌اش، عبدالله عبدالله که او هم همانند آقای غنی خود را رئیس جمهور افغانستان می‌داند، پیشنهاد کرد ریاست "شورای عالی صلح" را به عهده بگیرد.
آقای غنی گفت این پُست می‌تواند پروتکل معاونت رئیس‌جمهور را داشته باشد و بودجه، امکانات و شیوه تصمیم‌گیری این مقام قابل بحث است و او "انعطاف کامل" دارد.
آقای غنی در دیدار با رئیس و شماری از اعضای مجلس نمایندگان افغانستان همچنین گفت ه
توافق کردیم که از هم جدا بشویم  و توافق نمودیم که مهریه از طرف همسر بخشیده شود چه متنی را میتوانیم تنظیم نمائیم که در روند طلاق ادعا یا مشکلی ازطرف همسرم ایجاد نشود. متشکرم.

باسلام شما میتوانید در دفتر اسناد رسمی اقرار به بخشش مهریه و غیر قابل رجوع بودن مهر نمایید

بنام خدا
آموزش نقشه برداری تونل به صورت عملی، کاربردی و کاملا اجرایی
با سلام
در این آموزش که در قالب PDF است به آموزش نقشه برداری تونل با روشی بسیار ساده و آسان پرداخته ام مطمئن هستم کمک بسیار شایانی به نقشه برداران عزیز خواهد کرد بخصوص  کسانی که دنبال مطالب آموزشی  در مورد نقشه برداری تونل هستند.

قیمت: 7000 تومان  
نوع فایل: pdf  
 صدا: .......
کیفیت: ........ 
مدت: ......... دقیقه 
حجم: 15/50 MB
تاریخ انتشار: سه شنبه  1399/01/05  ارسنجان
 در صورت مواجه شدن با
دره هفت حوض در کوه خلج قرار دارد. کوه خلج در قسمت جنوب شرقی مشهد قرار داشته و بطور تقریبی 7 کیلومتر تا شهر فاصله دارد. گردشگران تور مشهد جهت بازدید از دره هفت حوض می بایست با استفاده از وسایل نقلیه تا انتهای مسیر مشخص شده (انتهای شهرک سیدی) رفته و سپس باقی مسیر را به صورت پیاده طی کنند. لازم به ذکر است مسیری که به صورت پیاده می بایست طی کرد و تا حدودی شبیه به کوهنوردی است 2 کیلومتر می باشد.

اما پس از طی کردن مسیر پیاده روی، به یکی از نقاط سرسبز
دست کم ۳۱ نفر امروز جمعه در جریان انفجار یک بمب در مسجدی در ولایت ننگرهار افغانستان کشته شدند.
به گزارش شریعت نیوز؛‌ به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی «اردوپوینت»، تعداد زیادی از نمازگزاران نیز بر اثر این انفجار که ساعت دو بعدازظهر به وقت محلی و در جریان برگزاری نماز جمعه رخ داد، مجروح شدند.
برخی رسانه ها از وقوع دو انفجار در مسجد خبر داده اند.به گفته یک مقام محلی، احتمال بالاتر رفتن تعداد کشته شدگان وجود دارد.هنوز هیچ گروهی مسئولیت این بمبگذ
دوشنبه دوشنبه گزارش خواهد داد که افزایش مهاجرت مهاجران آمریکایی در مرز نتیجه تمایل به فرار از خشونت و سرکوب فعالیت‌های سازمان‌های جرائم فراملی است . او قصد دارد با این فعالیت‌ها مخالفت کند .
فقط یک ماه در فرمانداری ایالت پر جمعیت کشور با ترامپ در مورد مهاجرت و مسائل دیگر تمرین کرده‌است . او کالیفرنیا را به عنوان پادزهری برای آنچه که او یک واشینگتن فاسد می‌داند , نگه‌داشته است , پیامی که احتمالا ً در سخنرانی وضعیت روز سه‌شنبه , اولین فرما
به گزارش خبرگزاری آنلاین ، در پی گزارش های تعدادی از افغان های کشته شده در داخل مرز ، شبکه ای از گزارش های پلیس را اجرا می کند. سرهنگ کاظم صمدی درباره این موضوع توضیح می دهد: در این گزارش در 4 مارس 1999 در وب سایت های افغانستان منتشر شد ، اگرچه ما در آن روز حوادث قابل توجهی نداشته ایم که در مرز اتفاق افتاده باشد.
شایان ذکر است که در جریان تحقیقات اولیه هیچ حادثه خاصی در مرز گزارش نشده است. گلبدین گفت: «برای گفتگو درمورد موضوع با نگهبانان شرقی افغا
 نقشه Gis شهر کرج
جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید
 دانلود نقشه Gis  شهر کرج

نقشه Gis  شهر کرج دانلود نقشه GIS کاربری اراضی کل شهر کرج با تمامی لایه ها +لایه کاربری اراضی برای دریافت فایل لینک زیر را در جستجوگر خود سرچ نمایید. نقشه GIS کرج دانلود نقشه gis کرج دانلود نقشه کاربری اراضی کل کرج.نقشه GIS کامل کرج توضیحات فایل: دانلود نقشه GIS کامل کرج (شامل کاربری اراضی). دانش پژوهان گرامی و دانش جویان ارجمند در این قسمت فایل نقشه GIS کاربری
بنام خدا
با سلام
در این آموزش که در قالب PDF است به آموزش نقشه برداری تونل با روشی بسیار ساده و آسان پرداخته ام مطمئن هستم کمک بسیار شایانی به نقشه برداران عزیز خواهد کرد بخصوص  کسانی که دنبال مطالب آموزشی  در مورد نقشه برداری تونل هستند.

قیمت: 7000 تومان  
نوع فایل: pdf  
 صدا: .......
کیفیت: ........ 
مدت: ......... دقیقه 
حجم: 15/50 MB
تاریخ انتشار: سه شنبه  1399/01/05  ارسنجان
 در صورت مواجه شدن با مشکل:  از طریق  "وات ساپ" یا   arsenjani@

09177285057 ارسنجانی

دانلود
آموزش تصویری تفسیر نقشه های توپوگرافی
در این فایل شما با شیوه تفسیر نقشه های توپوگرافی آشنا خواهید شد و با کمک آن می توانید نقشه ی منطقه مورد مطالعه تان را تفسیر کنید. از آنجایی که بخشی از تحقیق ها ی رشته ی جغرافیا و علوم مرتبط به تفسیر نقشه های توپوگرافی اختصاص دارد، بنابراین این فایل می تواند کمک مؤثری در این زمینه باشد.
نقشه اتوکد شهر کرج pdf
جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید
دانلود نقشه اتوکد شهر کرج pdf

نقشه اتوکد شهر کرج pdf دانلود نقشه اتوکد شهر کرج (دانلود اتوکد کرج ) با بهترین کیفیت و به صورت مستقیم از وب سایت نیک فایل میسر میباشد نقشه اتوکد طرح تفصیلی کرجمطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان نقشه اتوکد کرج» ثبت شده است ... نقشه طرح تفصیلی شهر کرج با فرمت کمیاب اتوکد dwg شامل کلیه مناطق ...دانلود نقشه اتوکد کل کرج نقشه اتوکد کل کرج رو که توسط
انار یک دشت بزرگ با دو کوه است.یکی کوه ایستگاه از رشته کوه مرکزی ایران با 1636 متر ارتفاع که در 12 کیلومتری شمال شرقی انار قرار دارد و دیگری نیز کوه گودچاه از رشته کوه مرکزی ایران با 2484 متر که در 24 کیلومتری جنوب غرب انار قرار گرفته است.رودخانه شور،انار رود(رود اسحاق آباد)،رودخانه فصلی بیاض،دریاچه نمک،تالاب فرهنگ آباد و کلوت ها نیز از جمله رودها و جاذبه های طبیعی انار هستند.
نقشه کامل منطقه 22 تهران،بصورت فایل اتوکد.
به همراه پارسل بندی دقیق و توضیحات لازم و راهنمای نقشه و مشخص نمودن کاربری ها به تفکیک.
به همراه ناحیه بندی ها(با مشخص بودن ریز به ریز کاربری ها)----->بصورت فایل پی دی اف

برای دانلود کلیک کنید
دانلود نقشه اتوکدی استان کردستان
نقشه اتوکدی استان کردستان شامل: نقشه اتوکدی تمامی شهرستانها در قالب یک فایل (استان کردستان) ارائه شده است. موقعیت جغرافیایی روستاها و شهرها و نحوه دسترسی به آنها و نوع راههای شهری و روستایی (آسفالته، شوسه، خاکی و ...) موقعیت و نام رودخانه ها و آبراهه ها مرز بندی بخش ها و دهستان ها طبقه بندی روستاها بر اساس تعداد خانوار شامل فایل اتوکدی با پسوند DWG می باشد ...دریافت فایل
به نام خدای شنهای طبس

مرور اخبار دلچسب اینروزهامسئول
عملیات‌ سیا علیه ایران، عراق و افغانستان(مایکل دی آندرا( آیت الله مایک)
قاتل سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ) در هواپیمای ساقط شده آمریکا کشته شد.سقوط هواپیمای آمریکا در عراقخبر حمله موشکی به آرامکوِ عربستاننابودی دو جنگنده آمریکا در افغانستانآزادی خان طومانتصمیم ترامپ بر خروج بخشی از نیروهایش از عراقاعتراف پنتاگون به مجروحیت ۵۰ آمریکایی درحمله موشکی سپاهآتش
گرفتن کشتی امارات سقوط
همانطور که می دانید برای آنکه بتوانید از همه ی امکانات نقشه ی گوگل استفاده کنید باید به اینترنت متصل باشید اما در مواقعی این امکان وجود دارد که به وای فای یا اینترنت همراه دسترسی نداشته باشید. شما می توانید نقشه های آفلاین در گوگل مپ را دانلود کنید تا در ای مواقع بتوانید از آن استفاده کنید. اگر از اپلیکیشن موبایلی استفاده می کنید کافی است وارد گوگل مپ شده و منطقه مورد نظرتان را جستجو کنید. سپس محدوده آن را روی نقشه لمس کنید و از طریق سه نقطه ی

شهردار آمده بود پیش مادر شهید رادمهر و خبر داد که قرار است در همین پارک معروف ساری، تندیس پسرت را نصب کنیم و ...
خوشحال نشد!
مادر، مادر همان شهیدی است که سه بار می خواستند از او به خاطر مجاهدت های چشمگیرش به خصوص در جریان حرب تموز لبنان، تقدیر کنند، مخالفت می کرد و می گفت: هر وقت از همه بچه های لشکر تقدیر کردید با من نیز چنین کنید.

مادر شهید محمود رادمهر در پاسخ شهردار گفت: هزینه ساخت تندیس پسرم را بگذارید برای لایروبی رودخانه تجن. این رودخان
هزار خورشید تابان
 افغانستان سرزمینی است که سال‌های گذشته زیاد نامش را در اخبار شنیده‌ایم. اخباری که درون‌مایه‌ی بیشترشان ناامنی، جنگ داخلی و روزهای سخت برای مردم همسایه‌مان است. هزار خورشید تابان روایت این روزهای سخت از نزدیک است. رمان زیبای خالد حسینی را یک‌بار هم که شده باید خواند و بافت سنتی جامعه‌ی افغانستان را لمس کرد.

ادامه مطلب
مشاهدات شما
افغانستان مانند بسیاری از کشورهایی که درگیر ویروس کرونا شده‌اند این روزها با این بحران دست و پنجه ‌نرم می کند.
چند روزی است که اعلام شده شهروندان در خانه بمانند و فاصله‌گیری اجتماعی را رعایت کنند.
با این حال کاربران شبکه‌های اجتماعی از وضعیت اقتصادی، گران شدن مواد خوراکی، کمبود تجهیزات درمانی گلایه می‌کنند.
شما اگر در افغانستان هستید آیا توصیه‌ها برای ماندن در خانه را رعایت می کنید؟ آیا شرایط قرنطینه روی کسب و کار شما تاث
کد نقاط روی نقشه گوگل ، قابل استخراج و قابل درج در وبلاگ است و به آن کد Embed گفته می شود . این یک تگ iframe از زبان برنامه نویسی HTML است . وبلاگ بیان از کدهای HTML پشتیبانی می کند و به خوبی می شود نقشه های گوگل را با اندازه مورد نیاز در آن قرار داد .
امروز ظهر که در خیابان های اصفهان راه میرفتم احساس کردم که انگشتان آفتاب آسفالت خیابان را نوازش می کند.
اما کرج انگار نور خورشید به کف خیابان نمیرسد. این موضوع نمیتواند ناشی از اختلاف زاویه ی میل خورشید در اصفهان و کرج باشد. قطعا به نوع شهر سازی و نحوه ی معماری شهر مربوط است.
وقتی کرجی به معنای واقعی کلمه درون شهری. شهر تو را احاطه کرده . گویی در بتون و آهن دست و پا میزنی.
اما وقتی اصفهان هستی قدم که میزنی روی شهر سر میخوری. جاده ها زیر پایت کشید
با پیشرفت تکنولوژی، هر ساله شاهد افزایش اندازه نقشه‌های بازی‌ها هستیم. مخصوصاً با شروع نسل هشتم و افزایش تعداد بازی‌های جهان باز، بیش از پیش شاهد عناوینی با نقشه‌های بسیار بزرگ بوده‌ایم و شاهد این هستیم که بخش زیادی از بهترین بازی‌هایی که هر سال عرضه می‌شوند، از نقشه‌های بسیار بزرگ بهره می‌برند. به همین منظور در این مقاله، به بررسی ۵۰ نقشه بزرگ در بازی‌ها می‌پردازیم.پیش از شروع مقاله ذکر چند نکته لازم است؛ اول این کهملاک اصلی این مق
نقشه برداری مغزو راهکارهای جدید درمانی!

دبیر
علمی چهارمین همایش نقشه برداری مغز ایران از ارائه تازه‌ترین یافته‌های
علمی در حوزه نقشه برداری مغز خبر داد و گفت: استفاده از این اطلاعات در
راستای درمان سریع‌تر بیماری‌ها صورت می گیرد.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها